Ролери за коса со миленичиња од шкотски, ролери, чаршафи

Ролери за коса со миленичиња од шкотски, ролери, чаршафи

DEN 1.33

Достапност

Кликнете овде за да видите дополнителни корисни алатки за чистење на шкотско-братот. Убедувањето на вашето домашно милениче доаѓа со цена-печата за коса насекаде! Погледнете во ролерот за коса со миленичиња од шкотско-брада за да помогнете во решавањето на кризата со косата за домашни миленици. Користете го за да ги отстраните косата со мачки, косата за кучиња, фуз, крзно и лежење од креветот, каучот или облеката. Тркалачката површина се одликува со доверлив лепило за бренд Скотч што ви помага да направите брзи допири во лет. Плус, ергономската рачка се вклопува удобно во вашата рака, така што можете брзо и лесно да ја превртите нередот. И, не грижете се за трошење чаршафи - валјаците за ленти се гарантираат да го раскинуваат чисто од ролерот за лесна употреба секој пат. Ролерот за коса од шишиња со миленичиња од шкотско-брада издигнува повеќе од линтот-користете го за трошки, прашина и големи остатоци околу куќата. Залепете го овој валјак за ленти во автомобилот, домот или канцеларијата, за да можете да изгледате најдобро и да останете без миленичиња коса каде и да одите. Ролери за коса од миленичиња од шкотско-брада, 1 ролери, 60 листови. Доверлив лепило на брендот Скотч со пикап моќ наменета за тврдоглава коса за домашни миленици. Ролери за миленичиња за коса за облека, постелнина, мебел и многу повеќе. Собере коса за домашни миленици и лента без оштетување на облека или ткаенини. Ергономска рачка дизајнирана да одговара удобно во вашата рака. Солзи чисто до последниот лист за лесна употреба.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат