Чарли Банана - женски влошки, Супер+, Флорали

Чарли Банана - женски влошки, Супер+, Флорали

DEN 3.00

Достапност

Charlieенските влошки на Чарли Банана се удобни, стилски и многу поздрава алтернатива на конвенционалните хигиенски производи за еднократна употреба. Нашите влошки се лесни за миење, неверојатно дамки и природно супер апсорбирачки. Носете ги секој ден : на работа, дома, додека вежбате. Идеално за патување затоа што тие ќе останат на место! Откако ќе ги пробате нашите здрави, нежни женски производи, никогаш нема да сакате да се вратите назад! Farенските влошки на Чарли Банана ® се едноставно најдобри. Вклучува : 3 влошки, 1 мини торба. (Случајни отпечатоци / бои) Совети : - Тие се идеален комплет за почеток за секоја млада девојка што го има својот прв период. - Совршено за употреба со која било чаша за менструална дива - се препорачува да се користи со широка долна облека. ● Идеално за спортисти ● Многу меки ● Неверојатно отпорен на дамки ● Одлична мода. ● Еко-пријателски ● Економично.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами
  • Новак

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами

DEN 1.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви,Пижами Кратки Панталони, Дневна К�

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел
  • Новак

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел

DEN 0.33

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна
  • Новак

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна

DEN 239.84

Материјал : 95% Вискоза Сезона : Лето,Пружина : Женски Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Секојдневна должина