Долг асиметричен палто на Марк Алан женски со појас

Долг асиметричен палто на Марк Алан женски со појас

DEN 1598.24

Достапност

Свежо преземање на безвременско. Долгиот асиметричен палто на Марк Алан има класичен стајлинг на ровови со акцентуален појас за само-вратоврска. Класичното затворање на предниот дел на копчето додава шарм и разноврсност во изгледот. Завршено со супер-меко чувство, тоа ќе биде палтото што го достигнувате од година во година. Материјал : 73% полиестер/27% полиамид. Грижа : Суво чисто. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”носи големина S. fit : опуштено. Тежина : Средна тежина. Должина : . Јака : шири јака. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : појас за само-вратоврска; Двоен гради силуета. Долг асиметричен обвивка со појас за жени од Марк Алан.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат