Мое дете на Картер Мое момче кардиган облека и сет на комбинезони, 4-парчиња, големини 0-24м

Мое дете на Картер Мое момче кардиган облека и сет на комбинезони, 4-парчиња, големини 0-24м

DEN 2.67

Достапност

Овој пакет за момче има сè што ви треба за цел ден. Од моето дете на Картер, има 4 парчиња направени за мешање и совпаѓање, а за поставување на студени денови. За почеток, малите карактеристики на каросеријата ги преклопуваат рамената и прилепувањата на ногата, така што промените се лесни. Панталоните што се совпаѓаат се меки француски тери со печатење на пријателски пријател. Ватичаната, прилепена јакна додава уште поголема здружение и топлина. Потоа, можете да го промените погледот на бебето на бебето на крајот на денот со францускиот Тери едно парче за да може да ветер и да се одмори удобно .. Секое парче во овој пакет е стандардно 100 од OEKO-Tex, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. (ПССТ, овој пакет прави и совршен подарок!) Сет со 4 парчиња. Покриена еластична лента за половината за удобно вклопување. 100% памук на каросерија. 100% француски Тери на 1piece. 100% француски Тери на панталони. Печатење на сите. Удобно ватиран дизајн на јакна. Плакета на 1piece. Големини 0-24м. Стандард 100 од Оеко-Текс 20.hus.39362.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран
  • Новак

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран

DEN 0.33

Главата на цилиндерот на моторот, Капакот На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Од 47мм Отпоре

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел
  • Новак

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел

DEN 0.33

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�