Уметнички ткајачи Лотијан Црвен 5'3 7'3 Традиционално килим за ориентална област

Уметнички ткајачи Лотијан Црвен 5'3 7'3 Традиционално килим за ориентална област

DEN 1038.24

Достапност

Уметноста на колекцијата Кно Лотјан ги прикажува традиционалните дизајни кои се безвременски стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња чамци издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има среден куп. Само место на професионално чисто. Препорачана е подлога за килими. 1 година Ограничена гаранција на производителот. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Среден куп. Висина на купот : 0,3 ". Само затворен. Боја : црвена. Нијанси на гранат, изгорена портокалова, задечка, темно сина, светло сива. , овој традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор .. дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина прво. Канистер вакуумите без шипки за тепачки се оптимален вид вакуум за употреба на килими, но исто така можете да го користите и прилогот за рачни рачни На исправен вакуум. Функционален среден куп овозможува удобно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги изградува вратите . Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килими.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони
  • Новак

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони

DEN 3.33

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чор

Семејство Љубов Еден Со Друг Убава Љубов Ѕид Декорација Декорација Љубов Еден Со Друг Симпатична Текстуална Буква Трае Со Години
  • Новак

Семејство Љубов Еден Со Друг Убава Љубов Ѕид Декорација Декорација Љубов Еден Со Друг Симпатична Текстуална Буква Трае Со Години

DEN 238.88

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В