Време и време на кратки ракави за кратки ракави

Време и време на кратки ракави за кратки ракави

DEN 186.08

Достапност

Удобноста и стилот се добро застапени со овој врвот на кратки ракави од време и TRU. Текстурираната ткаенина се базира на женските карактеристики кои вклучуваат длабока вратоврска со вратоврска и плетена вратоврска. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вишок V-врат со затворање на привремено. Затворање : Затегната вратоврска пред. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Текстурирана завршница. Womenенски завиткан од време и вистинско.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дами ракав Бохо цветни маици жени букви лабава висока ниска тунична блуза врвови цврста боја плетени проточна основна облека
  • Новак

Дами ракав Бохо цветни маици жени букви лабава висока ниска тунична блуза врвови цврста боја плетени проточна основна облека

DEN 367.84

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Women Summer Tunic Bluze Bluze, жени со цветни печатени врвови, жени обични маички, дол�

Блузи за жени маици Персонализирани симпатични печати кратки ракави со врвови за вратот на вратот за работа со униформа џебни
  • Новак

Блузи за жени маици Персонализирани симпатични печати кратки ракави со врвови за вратот на вратот за работа со униформа џебни

DEN 223.84

Оваа ткаенина за кошула со кратки ракави е супер мека, истегната и лесна за мек, пријатно есен, зима и про