Бесплатно склопување момчиња ленти и мачки плетени маици со долг ракав, големини 4-18

Бесплатно склопување момчиња ленти и мачки плетени маици со долг ракав, големини 4-18

DEN 2.33

Достапност

Лесна удобност, секојдневно кул. Зачувајте на лесни памучни маички од бесплатно склопување во мавта со дрес или забавни ленти за да се спарат со неговите омилени страни како товарни панталони и фармерки. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. ФИТ : Опуштено. Карактеристики на џебот : стил на пуловер; Ребрест екипа; долги ракави со манжетни со ребра; џеб на градите. Карактеристики на ленти : стил на пуловер; Ребрест екипа; долги ракави со манжетни со ребра; џеб на градите; Печатење на ленти. Pocketебна мета и лента од пакет 2 за момчиња од бесплатно собрание.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Инктастично да, повеќе би сакал да бидам со мојот мими во розова сина и виолетова подарок момче или маица за девојчиња од мали
  • Новак

Инктастично да, повеќе би сакал да бидам со мојот мими во розова сина и виолетова подарок момче или маица за девојчиња од мали

DEN 2.67

Овие симпатични да, повеќе би сакал да бидам со мојата маица за мали деца во розова, сина и виолетова бој�