-Клефис Домашен декор Рачно изработен 3Д голем цветен плоштад декоративно фрлање перница, боја фуксија

-Клефис Домашен декор Рачно изработен 3Д голем цветен плоштад декоративно фрлање перница, боја фуксија

DEN 1.33

Достапност

3 D розово фрлање перница- слонова коска од слонова коска на обоена перница, уникатно, но сепак стилски декоративно парче, кластери со меки 3Д ливчиња ја прават оваа перница и поканувајќи место да се опушти. Дизајнот на розово цвеќе им дава интерес на текстура на кое било парче мебел. Повеќе бои по избор за да ја собереш омилената и соодветна тема за да одите со вашите потреби. Скриено затворање на патент. Совршен декор на цветни перници - Перницата мери 17 инчи во широка и должина, роза со дијаметар од околу 14 инчи, оваа квадратна декоративна перница за фрлање е совршено големина за положување на вашиот кревет или софа. Фантастично за викендите кога ќе се вратите назад и да прочитате книга, декоративна перница е совршена завршница за секој добро облечен кревет . Премиум квалитет - Ние ги занаетиме нашите отстранливи капаци на рози од роза од супериорен квалитет поли -чувствуван со 100% полиестерски влакна Вметнете. Издржлива, удобна и лесна за да се забележи чисто, оваа рачно изработена перница за декоративни фрлања од 3 D роза е вистинска инвестиција за вашиот декор на домот. Големини за да додадете личност и поп на смела боја во вашиот кревет или омилена фотелја или софа.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат