Трговска марка ликовна уметност пролетна цут копија платно уметност од Вендра, бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност пролетна цут копија платно уметност од Вендра, бел мат, дрвена рамка

DEN 2601.60

Достапност

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Пролет Блум копија“ платно уметност од Вендра, бела мат, дрвена рамка : Уметник : Вендра. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат