Експерт градинарски прашок обложена челична ограда U Пост, зелена, 3 '

Експерт градинарски прашок обложена челична ограда U Пост, зелена, 3 '

DEN 2.33

Достапност

Користете експерт градинар зелена прашок обложена челична ограда U објавувања за да завршите мноштво проекти околу вашата фарма, дом и градина. Овие 3 метри челични огради U се дизајнирани за полесни апликации за должност, како што се мечување во градини со пилешка жица или друга жица со лесна должност. Завршувањето обложена со прав обезбедува дополнителна издржливост и помага да се спречи 'рѓа додека дизајнот со јазиче ви овозможува да го закачите и да го обезбедите вашиот производ за мечување на работното место со леснотија. Не е потребно копање за инсталација, едноставно возете објавувања во земја. Завршете ги проектите околу вашата фарма, дом и градина со експертски градинар зелена прашок обложена челична ограда U. Експерт градинарски прашок обложена челична ограда U Пост, зелена, 3 ' : челична конструкција обложена со прав обезбедува заштита од корозија и се спротивставува на чипс. Табовите на објавата ви овозможуваат лесно да го прикачите и да го обезбедите вашиот валани производ за ограда на објавата. Плочата за сидро помага да се обезбеди поддршка и стабилност. Одлично за апликации за мечување на лесна должност. Лесно за инсталирање, едноставно возете пост во земја со помош на возач на пошта додека прицврстувачката плоча не е под нивото на земјата. Сместува производи со висок мечување од 24 ".


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна
  • Новак

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна

DEN 1.00

Ве молиме Нов Обид За Илибер Килим Илибер Килим Од Вештачко Зајачко Крзно е направен со висококвалитетн