Беивеи Дами Елегантни Врвови Со Долги Ракави Копчиња Пуловер Со Лабаво Вклопување Жени Со Еднобојна Работа Маица Црвена Л

Беивеи Дами Елегантни Врвови Со Долги Ракави Копчиња Пуловер Со Лабаво Вклопување Жени Со Еднобојна Работа Маица Црвена Л

DEN 271.84

Достапност

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Обичен Дуксер, Есенска Есенска Блуза, Пуловер Со Долги Ракави Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Црвена, Светло-Кафеава, Виолетова, Сива (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестернеклин : V должина : долга Должина На Ракавот : Должина На Колковите Сезона : Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Едноставен дизајн со цврста боја е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. 2. Меки врвови со одличен материјал, обезбедува целодневна удобност и топлина за претстојнатаumn и зима.3. Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, активност на отворено, состаноци, забави, работа, училиште, патување, одмор, основни итн. Содржина на пакетот : 1 х Женски Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Дуксер Против Вратот, Обични Врвови Со Цврста Боја, Дуксери Со Пуловер Со Туники со Долги Ракави. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Женскиот Пуловер Изработен од Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Блузи Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Врвови, Еднобојни, Кошули Со Долги Ракави, Дуксери, Пуловер, Лабаво Вклопување. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мода Жени Против Јака Печатени Скршени Цвеќиња Кошула Без Ракави Обични Секојдневни Маици За Жени Памучни Спанде Женски Кошули
  • Новак

Мода Жени Против Јака Печатени Скршени Цвеќиња Кошула Без Ракави Обични Секојдневни Маици За Жени Памучни Спанде Женски Кошули

DEN 243.04

Материјал : Маичка Со Полиестерлонг Ракав За Жени Женски Маици Летни Женски Кошули Со Долги Ракави за Та

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици
  • Новак

Ханас Блузи Дами Мода Секојдневен Туника, Ретро Стил Цветни Печатење Маица, Без Ракави V Вратот Плисирани Лабава Одговара Маици

DEN 3.00

Функција : 1.Врвот на резервоарот е изработен од ткаенина што дише, соодветната дебелина го прави лесен

Женски крзно и фау крзнени јакни И палта Модна Жена Маица Со Долги Ракави Отворена Предна Лабава Надворешна Облека Џеб Со Качулка
  • Новак

Женски крзно и фау крзнени јакни И палта Модна Жена Маица Со Долги Ракави Отворена Предна Лабава Надворешна Облека Џеб Со Качулка

DEN 287.84

: Medium : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 101cm / 39.67"Ракав : 63cm / 24.62"Shoulder : 44cm / 17 : Големи САД : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 106cm / 41 Нашата облека е ди

Летни Жешки Кошули За Жени Летна Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Обични Врвови Западен Печатен Краток Ракав Удобен
  • Новак

Летни Жешки Кошули За Жени Летна Кошула Со Кратки Ракави V Маица За Вратот Обични Врвови Западен Печатен Краток Ракав Удобен

DEN 355.36

ХИМИВЕЈ Женски Летен Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Обичните Врвови Западен Печатење Краток Ракав У

Непријатни Стилови Цветни Фламинго Женски Маица Розова Фламинго Маица За Жени Летни Подароци За Девојка Розова Фламинго Кошули
  • Новак

Непријатни Стилови Цветни Фламинго Женски Маица Розова Фламинго Маица За Жени Летни Подароци За Девојка Розова Фламинго Кошули

DEN 2.33

Дали сте подготвени за лето? Посетете ја нашата продавница и набавете ја оваа оригинална облека Од Флам�