Изматете го женското исечено миди здолниште

Изматете го женското исечено миди здолниште

DEN 399.84

Достапност

Миди здолништето никогаш не разочара. Направете простор за друга гардероба верна со лажичка миди здолниште. Едноставно во стил, но впечатливо детално, може да се пофали со асиметричен страничен отвор и постојано ласкава силуета. Завршено со еластична ребрести половината и мека ткаенина ткаенина - повеќе причини да се сака ова здолниште. Исклучиво на. Материјал : 100% СПУН Рејон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : Миди; 28,5 ”долг. Затворање : стил на влечење; Ребреста еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Страничен отвор; завиткана силуета; Насочна ткаенина со ребра; Супер мек. Scoop Slit Midi здолниште за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат