Лесни улични сандали од јасмин

Лесни улични сандали од јасмин

DEN 1.67

Достапност

Суштински паметен главен дел за вашата летна гардероба, јасмин од лесна улица е пријатно за око и на нозе. Горниот има ткаени мулти -дизајн дизајн, прилагодлива лента за закопчана лента и gore што се протега за совршено вклопување. Сите на добро занаетчиски занаетчиски чорап и лесна надворешна плоча. 1 "клин -пета. Дарежливо постепена манжетна што ја перница подножјето. Лесна и флексибилна надворешна плоча. Заоблен отворен пети. Истегнете се за вклопување и удобност.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули
  • Новак

Женски Врвови Со Кратки Ракави Удобни Кошули За Вежбање Женски Врв За Жени Со Долги Ракавиваказичен Дуксер Женски Јога Кошули

DEN 438.08

Карактеристика : Овој Женски Врв Со Секојдневен И Моден Стил, Копче, Свртете Ја Јаката Надолу,Долг Ракав