Кошули За Жени Лабава Маица Геометриски Обрасци Печатени Обични Врвови Со Кратки Ракави Блуза Портокал М

Кошули За Жени Лабава Маица Геометриски Обрасци Печатени Обични Врвови Со Кратки Ракави Блуза Портокал М

DEN 270.08

Достапност

Женска Лабава Маица Геометриски Обрасци Печатени Обични Врвови Со Кратки Ракави Блуза . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер Бои : Црна, Бела, Сина,Темно Сива,Армиска Зелена,Портокалова, Сива Големина : S/M/L/XL/Xxls Должина На Ракавот : Кратко Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Лесна и еластична ткаенина, мека и удобна за носење. Оваа класична маичка е толку удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава слатко чувство за стил на овој едноставен врв, трендовски и ласкав. Класична кошула за жени. Спарете со јакна, фармерки и здолниште. Погоден за ноќ, забава, клуб, секојдневно носење. Овој симпатичен блузи е стилски и класичен стил, Погоден За Секојдневно/Патување/Дома/Работа/Одмор/Шопинг/Улица/Забава/Отворено / Клуб За Носење. Блуза жени; работни блузи за жени канцеларија; жени врвови облечени обични; жени деловни обични врвови; блузи жени; блузи дами блузи; женски блузи за работа; слатки блузи за жени; фустани кошули за жени; блуза за жени облечени секојдневни; женска блуза; женски кошули и блузи; обични блузи за жени; женски облечени блузи; кошула блуза за жени; женски фустан блузи и блузи;.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Летни Врвови Женски Лабави Секојдневни Блузи Со Тркалезно Деколте Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Туника Кошули
  • Новак

Женски Летни Врвови Женски Лабави Секојдневни Блузи Со Тркалезно Деколте Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Туника Кошули

DEN 0.67

Оваа ткаенина за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв...

Млкидк Женски Блузи И Врвови Летни Секојдневни Врвови Од Чипка Со Долги Ракави Маица Плус Големина Лабава Удобна Лелеава Туника
  • Новак

Млкидк Женски Блузи И Врвови Летни Секојдневни Врвови Од Чипка Со Долги Ракави Маица Плус Големина Лабава Удобна Лелеава Туника

DEN 3.33

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см / 36.22" Рамо : 39см / 15.35" Ракав : 42см / 16.54" Должина : 69см /

Жените Сатен Чипка До Врвот Врвот Ракави Шпагети Ремен Гроздобер Улична Облека Елек Притисни До Лето Камис Блуза Боди Врвови
  • Новак

Жените Сатен Чипка До Врвот Врвот Ракави Шпагети Ремен Гроздобер Улична Облека Елек Притисни До Лето Камис Блуза Боди Врвови

DEN 239.84

Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет Пол : Жени Повод : Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврс