5 'круг едноставно Дејзи Аурора француска земја, килим, жолт, жолт

5 'круг едноставно Дејзи Аурора француска земја, килим, жолт, жолт

DEN 3.00

Достапност

Гледајте го вашиот дом за украси на домот со едноставно Daisy 5 'тркалезен жолт килим Аурора од нашата цветна колекција со цвеќиња. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за да го оживеете вашиот декор на отворено. Обложена поддршка за отпорна на лизгање. Брзо сушење конструкција. Цврст, дизајн на лежење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Област килим Персиски килим гроздобер под капакот на подот преклопен тенок килим во затворен ретро сино цветно печатење потресен
  • Новак

Област килим Персиски килим гроздобер под капакот на подот преклопен тенок килим во затворен ретро сино цветно печатење потресен

DEN 1758.40

Подготвено : Нашата големина на тепих со преклопување (8'x10 ') е преклопена во помал пакет (16,5*13,8*7,5 инчи) шт�

Nuloom Véronik
  • Новак

Nuloom Véronik

DEN 1.33

Создадете уникатен простор со овој килим за преодна волна Рачно изработено од мешавина од волна и памук