Ekena Millwork 1 2 w 67 h Americraft Три надворешни работи на табла Реално дрво се приклучи на одборот-н-batten ролетни со елиптични врвни, мирно сино

Ekena Millwork 1 2 w 67 h Americraft Три надворешни работи на табла Реално дрво се приклучи на одборот-н-batten ролетни со елиптични

DEN 2.67

Достапност

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво. Произведено од висококвалитетно дрво манго дрво, карактеристично текстурирано дрво жито нуди варијации на златно-кафеава шема. Овие издржливи, надворешни ролетни со тврдо дрво стареат убаво, додека нудат одржлив градежен производ. Достапно во зачудувачка недовршена оценка на дамки, подготвеност или една од нашите долготрајни дамки од дрво со цврста боја, кои нудат издржливост против пукање и пилинг. Хавајското манго дрво е многу посакувано занаетчиско дрво и сега е достапно во достапни, издржливи и еколошки надворешни ролетни. Хавајското манго дрво е и еколошко и издржливо. Карактеристични текстури и обрасци нудат убав пар надворешни ролетни. Силата, густината и привлечниот изглед веднаш ќе ја надградат вашата куќа. Достапно и во оценка на дамка и во најразлични убави, рачно обоени завршувања. Одржливото дрво од манго нуди достапен и еколошки производ за блендата. Изберете од класични и модерни дизајни за бленда.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Екена Милворк 14. во. В во. H Градители Работ, Стандард Два Еднакви Панели, Покрена Панел Ролетни, Вклучува Појавување На Инсталација
  • Новак

Екена Милворк 14. во. В во. H Градители Работ, Стандард Два Еднакви Панели, Покрена Панел Ролетни, Вклучува Појавување На Инсталација

DEN 851.84

Смело дизајниран и достапен во широк спектар на бои, стандардниот покренат панел блендата е одличен изб