42-120 Подобри домови и градини 1 се претвори во сет на урни драперии

42-120 Подобри домови и градини 1 се претвори во сет на урни драперии

DEN 481.12

Достапност

Декорирајте го вашиот прозорец со овој подобри домови и градини 1 "Сет на шипки со дијаметар со дијаметар. Панели за завеси (не се вклучени) за максимална контрола на светлината и заштеда на енергија. Вклучува сè што е потребно за лесна инсталација. РОД има дијаметар од 1 ". Изградба на челик и смола. Прилагодлива должина од 42-120 "одговара на повеќето прозорци. Вклучени се хардвер и загради. Инстали за неколку минути.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат