Колекција на ournoureенски жени Силас Тру удобна пена се лизга на квадратни пети ловорични станови

Колекција на ournoureенски жени Силас Тру удобна пена се лизга на квадратни пети ловорични станови

DEN 207.84

Достапност

Совршен додаток на вашата уникатно курирана гардероба, колекцијата „Силас од списание“. Овој леб од квадратни пети додава елегантен финиш на кој било изглед со кадифени ткаенини и детали за изрез. Мала блок -потпетица и удобна пена од 4 мм TRU ™ стапало го комплетира дизајнот за удобност што одржува софистициран изглед. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Секси Затворени Прсти Ремен За Глуждот Блок Потпетици Пумпи Чевли Свадба Невестински Партија Канцеларија Работа Црква
  • Новак

Женски Секси Затворени Прсти Ремен За Глуждот Блок Потпетици Пумпи Чевли Свадба Невестински Партија Канцеларија Работа Црква

DEN 831.84

Модни Женски Високи Потпетици Чевли Со Врвки За Дишење Обични Сандали Со копчиња За Прсти ве Молиме каж�