Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус Печатење Џогер Панталони Црно

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус

DEN 0.67

Достапност

Опис : Пол : Деца,Бебе,Момчиња,Детски Стил : Детско Момче Спортски Панталони, Активни Панталони За Пот За Играње, Еластични Панталони За Потење На Половината Тип На Шема : Диносаурус Принтбој : Розова, Црвена, Портокалова, Жолта, Сива, Светло Сина, Шарена Сина, Темносина, Црна Големина : 90см, 100см, 110см, 120см, 130см, 140см, 150см (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Памук 5% Должина На Спандекспанти : Долги Панталони Половината : Еластична Половинасезона : Пролет, Лето, Fall, Зимаприлики : Дневни, Секојдневни, Одмор, Одмор, На Отворено, Училиште, Роденденска Забава, Игри На Плажа.Карактеристики : 1. Материјал : Одличен квалитет, без избледување, без пилинг, отпорен на абење, многу издржлив, не премногу густ или тенок2. Карактеристики : Симпатичните цртани спортски панталони го прават вашето бебе попривлечно и послатко.3. Големина : Децата на иста возраст може да се разликуваат во висина и тежина. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. 4. Прилики : Одличен подарок за семејството или пријателите, погоден за живеење на отворено, секојдневно носење, лежење, трчање, одење. Најдобар подарок за вашите деца.Содржина на пакетот : 1 х Спортски Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Детски Момчиња Панталони, Детски Спортски Џогери, Момчиња Панталони За Пот. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Мали Момчиња Џогер Панталони, Активни Атлетски Панталони, Панталони За Печатење Диносауруси Со Џебови, Детски Цртани Спортски Панталони. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Спортски Панталони Совршени За Секојдневна, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Викенд, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран
  • Новак

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран

DEN 0.33

Главата на цилиндерот на моторот, Капакот На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Од 47мм Отпоре

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За
  • Новак

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За

DEN 3.33

Женска Мода Обична Еднобојна Шуплива Бикини Без Грб Поставува Карактеристики : 1 Дводелен костим за кап�

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки
  • Новак

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки

DEN 2.67

Тестенини За Базен, Тестенини За Базен Од 60 Инчи,Тестенини За Пливање Во Базен Од Пена, Тестенини За Плив

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена
  • Новак

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена

DEN 0.67

Ромпер За Девојче На Бебе Момче, Тркалезен Врат Со Долги Ракави Дедо Мраз Шаховска Табла Печатени Предв�