Брилијантност фино накит рамна шуплива топка обетка 10к жолто злато обетки

Брилијантност фино накит рамна шуплива топка обетка 10к жолто злато обетки

DEN 1.67

Достапност

Овие обетки обетки со рамна топка во 7мм ќе додадат минималистичка искра во која било облека. Изработени во 10к жолто злато, овие столпчиња имаат комбинација на полирани и состојби на уметнички кристал дијамантски завртки. Кристалниот дијамантски исечен финиш ги дава овие столпчиња околу искра. Овие обетки се шупливи со пост и затворање на ореви. Приближната готова тежина е 0,28 грама. Брилијантност фино накит 10к жолто злато полиран и кристален дијамантски рамен топка обетки метал : злато. Карат : 10к. Метална боја : жолта. Метална завршница : Полиран, кристален дијамантски пресек. Големина : 7мм. Поддршка : Пост и орев. Накит : Студ. Категорија : Возрасен. Приближна готова тежина : .28 грама.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски
  • Новак

Оукаили Жени Мажи Заштита Чизма Чизма Работни Чевли Челични Чевли За Безбедност На Прстите Тешки Отпорни На Лизгање Индустриски

DEN 3.33

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Работни Чизми, Работни Чевли, Безбедносни Чевли, Безбедносни Чизми, �

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер
  • Новак

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер

DEN 1.00

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�