Премиум електрична вибрација за масажа на половината за слабеење на половината за мажи и жени и жени

Премиум електрична вибрација за масажа на половината за слабеење на половината за мажи и жени и жени

DEN 255.84

Достапност

Масажа за масажа и фитнес модел со 5x моќност е нова во серијата AB Turbo серија на тренинзи кои се носат во удобноста на вашиот дом за да го ослободат стресот, замор и тон мускули сите во исто време, во исто време, тренинг појас вклучува два режима на интензитет за да одговара на вашето ниво На удобност за време на употребата, стратешки поставените магнети обезбедуваат релативно силно магнетно поле за управување со болка, исто така, може да се носи на рацете, бутовите, задникот и телињата за масажа и тон на други мускулни групи Igia Premium Electric Vibration Vibration Massion Slimming Belt за мажи и жени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат