Чудо на нација Девојки кратки ракави велур врвот, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки кратки ракави велур врвот, големини 4- & плус

DEN 447.84

Достапност

Направено од супер мека ткаенина од велур, овој краток ракав и екипажот на врвот од Wonder Nation е мек, затегнувачки, удобен и удобен за носење. Тоа е прекрасен избор да се облекувате или долу! Тоа е совршен натпревар со нејзините омилени шорцеви, здолниште или фармерки. Исклучиво на. Материјал : тело : 92% полиестер/8% спандекс кршен кадифе; Поставена (ракав) : 100% полиестерски дрес. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека, велурна ткаенина; наредени на ракав; Поставете манжетна и полите со еластична лента. Велур Топ од Wonder Nation.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бебе Девојки Снег Костим Дете Зима Маскирана Јакна Палто Снег Панталони Деца Топла Качулка Палто Јакна И Снег Панталони Панталони
  • Новак

Бебе Девојки Снег Костим Дете Зима Маскирана Јакна Палто Снег Панталони Деца Топла Качулка Палто Јакна И Снег Панталони Панталони

DEN 959.84

Зимски Бебе Момчиња Девојки Задебелени Надолу Јакна Ремен Панталони Дводелен Костуммоден дизајн, висо�

адвиикд Чипка Ромпер Бебе Девојка Деца Девојки Симпатична Цветни Отпечатоци Долги Ракави Ромпер Месец Бебе Девојка Џемпер
  • Новак

адвиикд Чипка Ромпер Бебе Девојка Деца Девојки Симпатична Цветни Отпечатоци Долги Ракави Ромпер Месец Бебе Девојка Џемпер

DEN 256.00

Чипка Ромпер Бебе Девојка Деца Доенчиња Девојки Симпатична Цветни Отпечатоци Долги Ракави Ромпер 9 Мес�