Изведба на спортски брод со банана кулзон по сонце алое гел оз

Изведба на спортски брод со банана кулзон по сонце алое гел оз

DEN 175.52

Достапност

Насловот Прославете го Сонцето! Цел тематски производител на аналгетици Енергизатор компјутер Активни состојки Лидокаин 0,7%; Ментол 0,2% насоки Возрасни и деца 2 години и повеќе : Пријавете се на погодената област по потреба, не повеќе од 3 или 4 пати на ден. Деца под 2 години : Прашајте лекар пред употреба. Неактивни состојки вода; Алкохол Денат.; Глицерин; Полисорбат 20; Карбомер; Сок од лисја од алое Барбадензис; Бензофенон-4; Токоферол; Имидазолидинил уреа; Сината 1 користи привремено ублажува болка и чешање поврзани со изгореници од сонце, мали изгореници, мали исекотини, гребење, каснувања од инсекти или мали иритации на кожата. Обезбедува олеснување на горење на ладење на кожата преголема изложена на сонце и ветер. Формулата што не е мрсна гел, збогатена со лидокаин и ментол, му дава на вашата кожа итно олеснување за ладење. Алое вера и витамин Е ја надополнуваат влагата на вашата кожа за да ја смирите сувата и сончаната кожа. Предупредувања само за надворешна употреба. Не користете : во големи количини, особено над сурови површини или размачкани области. Кога го користите овој производ : Избегнувајте контакт со очите. Ако се појави контакт, темелно исплакнете со вода. Престанете да користите и прашајте лекар дали : се развива иритација или осип; Состојбата се влошува или симптомите опстојуваат повеќе од 7 дена или расчистете се и повторно се јавуваат во рок од неколку дена. Се чува вон дофат на деца. Ако се проголта, веднаш побарајте медицинска помош или контактирајте го центарот за контрола на отров. Скриј bnn boat sport cool зона aftr Sun prdct гел wth ldcn al. Suntan и по подготовката на тен.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена
  • Новак

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена

DEN 0.67

Ромпер За Девојче На Бебе Момче, Тркалезен Врат Со Долги Ракави Дедо Мраз Шаховска Табла Печатени Предв�

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна
  • Новак

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна

DEN 239.84

Материјал : 95% Вискоза Сезона : Лето,Пружина : Женски Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Секојдневна должина

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки
  • Новак

Кајануо Клиренс Базен Тестенини, Базен Тестенини, Пена Базен Пливаат Тестенини,Шупливи Пена Базен Пливаат Тестенини, Лебдечки

DEN 2.67

Тестенини За Базен, Тестенини За Базен Од 60 Инчи,Тестенини За Пливање Во Базен Од Пена, Тестенини За Плив