Стринг Подесување Штипка Метал Полузатворено Копче За Електрична Акустична Гитара

Стринг Подесување Штипка Метал Полузатворено Копче За Електрична Акустична Гитара

DEN 3.00

Достапност

Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен.*Машините за подесување се вртат непречено овозможувајќи му на плеерот точно и лесно да се намести.* Професионална глава ЗА приемник ЗА гитара 3 L3 R/6 L/6 R/2 L4 R/2 R4 L, ова копче е брзо и точно и е многу едноставно за употреба .*Ова копче има префинет и сјаен изглед, совршена изработка, многу лесно се совпаѓа со вашата гитара, исто така има добар декоративен ефект.*Може да се инсталира многу лесно, и може да се намести цврсто за да ја направи вашата гитара да звучи стабилно, совршено за вас!*Овие штипки за подесување гитара се одлична замена за старите, скршени штипки за подесување, се вклопуваат за речиси сите акустични гитари и електрични гитари.Спецификации : Име На Производ : Штипки За Подесување Гитара Боја : Златен Материјал : Големина На Метален Пакет : прибл.11*4*2cm Weight : прибл.170гпакетот вклучува : Штипка За Подесување Гитара*6 (Како Што Покажува Сликата)Забелешка : ве Молиме проверете ја големината пред да ја нарачате предметот.Ве молиме погледнете го мерењето. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег.Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка. 6 ПАРЧИЊА Штипка За Подесување На Жици Метален Полузатворен Копче За Електрична Акустична Гитара.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жени Јога Панталони Со Висок Струк Хипи Пилатес Панталони Исечени Печатени Бохо Плажа Неправилни Еластични Панталони За Половината
  • Новак

Жени Јога Панталони Со Висок Струк Хипи Пилатес Панталони Исечени Печатени Бохо Плажа Неправилни Еластични Панталони За Половината

DEN 399.84

Жени Јога Панталони Со Висок Струк Хипи Пилатес Панталони Исечени Печатени Бохо Плажа Неправилни Еласт

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони
  • Новак

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони

DEN 3.33

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чор

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена
  • Новак

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена

DEN 0.67

Ромпер За Девојче На Бебе Момче, Тркалезен Врат Со Долги Ракави Дедо Мраз Шаховска Табла Печатени Предв�