Подобри домови и градини 27W 4-пински флуоресцентна занаетчиска сијалица

Подобри домови и градини 27W 4-пински флуоресцентна занаетчиска сијалица

DEN 399.68

Достапност

Оваа подобра домови и градини занаетчиска сијалица за занаетчиска ламба се вклопува во подобри домови и градини занаетчиска ламба (продадена одделно). Подобри домови и градини 27 W 4-пински флуоресцентна занаетчиска сијалица : Работи во Подобрите домови и градини занаетчиска табела (продадена одделно). Флуоресцентна сијалица од 4-пински. 27 W. 120 V/60 Hz.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат