Goplus 6ft вештачки ПВЦ хризми дрво

Goplus 6ft вештачки ПВЦ хризми дрво

DEN 3.33

Достапност

Уживајте во изгледот на традиционалната елка, дури и кога имате малку простор. Оваа класична елка на борови нелични елка доаѓа со издржлива метална основа што може да помогне да се издржи дрвото директно или надвор од вашиот дом. Спецификации : Боја : Зелена, висина на бело дрво : околу 5,9 стапки (од основата на штандот до горниот дел на дрвото) Број на совети : 650 совети ширина на сечилото : 2,4 инчи. Тежина : околу 6,5 bs со висок квалитет. Лесно за поставување и складирање - 6ft вештачки ПВЦ хризми дрво доаѓа на 4 парчиња за лесно склопување (3 парчиња дрво и 1 штанд). Издржлив штанд за да му помогне на дрвото. Едноставен дизајн на зелена боја за да помогне во имитирање на вистинска новогодишна елка. Пластичните стапала обезбедуваат заштита од подот. Совршен и за затворен и за надворешна декорација. Одлично чувство за какво било опкружување. Боја : Зелена. Материјал на гранка : ПВЦ, материјал на штанд : метал. Висина на дрвото : околу 5,9 стапки (од основата на штандот до врвот на дрвото). Број на совети : 650 совети. Ширина на сечилото : 2,4 инчи. Тежина : околу 6,5 bs. Вклучен пакет : 1 x новогодишна елка, 1 x штанд.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат