Лесни улични сандали со шминка на Еспадрил

Лесни улични сандали со шминка на Еспадрил

DEN 591.84

Достапност

Maureen by Easy Street има преклопен над вамп дизајн кој додава свеж, модерен изглед на вашата сандала за лето за лето. Прилагодливата тока има скриена gore за прилагодено вклопување. Подготвена удобност, лесна и флексибилност има целосна на класичен клин Еспадрил. 2 инчи пета. Отворен пети. Затворање на тока. Прилагодлива лента со скриено гушкање. Супер флекс лесен клин.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат