Време и време женски џогер од кордореј

Време и време женски џогер од кордореј

DEN 1.33

Достапност

Без пот - тоа е кордорој! Добијте удобно и пријатно во времето и Tru Joggers. Luxe ткаенина од кордорој и опуштено вклопување ги прават овие одлични за да се спуштате во стил. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 29 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две предни џебови и два џебови. Карактеристики : Мека ткаенина од кордори. Панталони со џогер од Corduroy за жени од време и Tru.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат