Се прашувам на нација Девојки девојки спортски флип апостолки

Се прашувам на нација Девојки девојки спортски флип апостолки

DEN 3.00

Достапност

Од деновите на плажа до покрај базенот, овие прекрасни спортски флип -апостолки од Wonder Nation се токму она што таа треба да го земе во сончеви денови во стил. Еластична лента за грб ја задржува на нозе додека е во движење. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен и надворешна; Затворање : Дополнителна лента наназад со еластична; Декоративни ленти ;. Контурирана нога; Двојна густина EVA за амортизирање; Мала тежина. Грижа : Избришете чиста; Земја на потекло : Увезен; Спортски флип -апостолки за девојчиња за мали деца од Wonder Nation.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер
  • Новак

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Кристално Бел Бисер

DEN 1.00

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�