Денвер Бронкос - С. Престон маскота милји wallиден постер со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

Денвер Бронкос - С. Престон маскота милји wallиден постер со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

DEN 3.33

Достапност

Овој тренд меѓународен НФЛ Денвер Бронкос - С. Престон Маскота милји 20 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка од дрво за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NFL Denver Broncos - S. Preston Mascot Miles 20 wallидни постер со дрвена магнетна рамка : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат