Плочи за хартија за вечера на Лилијан, плоштад, 10

Плочи за хартија за вечера на Лилијан, плоштад, 10

DEN 239.84

Достапност

Нежните контурирани линии? Шармантни разгорени агли? Иновативни форми и стилови? Карактеристични обрасци? Сите овие ја карактеризираат нашата линија на табели на Лилијан на расположливи средства, создадени за софистицираност и благодат. Лилијан вечера, плоштад хартиена чинија, злато, 10 ", 24 КТ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат