Мелроза Аве, женски FAU кожен лигав на рамни мазги

Мелроза Аве, женски FAU кожен лигав на рамни мазги

DEN 271.84

Достапност

Папучи што можете да ги носите низ градот, кожните кожни мазги од Мелроус се функционални колку што стилизираат без разлика дали сте на пат или сте зафатени дома. Со модерна плоштад пети и прилагодена врвна линија, тие се совршен завршен допир за секој изглед. Материјал : Полиестер горниот и надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лизгајте на стајлинг. Карактеристики на удобност : удобно стапало. Faux кожа квадратни пети рамни мазги за жени од авенијата Мелроус.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Brinley Co. Co.
  • Новак

Brinley Co. Co.

DEN 351.84

Сигурно да ги заслепувате сите во вашата патека во Dyxie од Brinley Co Овој веган кожен мазга има силуета со заш

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 3.00

Tarrie од Brinley Co може да биде совршено Детали за лак и меки квадратни пети додаваат токму вистинскиот допир