Подобри домови и Градини® плетени канта за складирање, црна, трајна конструкција

Подобри домови и Градини® плетени канта за складирање, црна, трајна конструкција

DEN 1.00

Достапност

Никогаш не изгледа дека имате доволно складирање во вашиот простор за живеење? Решајте го вашиот проблем со складирање трајно со подобриот канта за складирање на домови и градини. Користете ја оваа разноврсна корпа за складирање за да чувате книги, ќебиња, чевли, играчки, додатоци или што било друго што сакате? Седнете го тоа директно на подот, нагоре на полица или во плакарот? - изборот е ваш. Коцката мери 12,75? Äù x 15? Äù x 12.75? Волшената надворешност доаѓа во шик црна завршница што ќе изгледа одлично со широк спектар на стилови на D? © Cor и палети на бои. Без разлика дали ви треба надградба за складирање во вашата дневна соба, Ден, спална соба или област за игра, оваа подобра канта за складирање на домови и градини е на предизвик. Обидете се да го спарите корпата со подобри домови и организатор на коцка за градини за удобно складирање во која било просторија во домот! Подобри домови и градини плетени канта за складирање ви даваат дополнително складирање каде и да ви треба во просторот за живеење. Мерки 12,75 in. X 15 in. X 12.75 in. (32.4cm x 38.1cm x 32.4cm). Совршено за чување играчки, додатоци, ќебиња, книги и подостапни, но надвор од очите. Ткаена надворешност со разноврсна црна завршница за да се координира со постојниот декор на домот. Одлично одговара за дневната соба, студија, спална соба, област за игра или ден. Користете во тандем со подобри домови и организатор на коцки за градини за најдобри резултати. Избришете чиста со влажна крпа.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат