Фолсом на Флорида Мустад црвена жица водач lb - 4 0

Фолсом на Флорида Мустад црвена жица водач lb - 4 0

DEN 231.84

Достапност

Оценето до 40 фунти, овој пакет со вода од Флорида Мустад Wireица може да ви помогне да се вратите во големата риба на следното патување со агол. Секое парче доаѓа со обложената жица, кука и тежина. Давањето на вашата мамка малку дополнителна патека може да ви помогне да грабнете со оние неостварливи риби поблиску до морското дно. Овој водач на Must AD може да се користи во различни поставувања, како што се солена вода или крајбрежје. Без разлика дали риболов само за спорт или барате да ги задржите уловчињата, овој додаток може да биде корисен дел од скоро секоја кутија за справи. Фолсом од Флорида Мустад Водач на црвена жица 40 lb, 4/0 : Најдобра продажба и најсигурна марка од 1877 година. Водачот на жицата со црвена риболов е тестиран до 40 фунти. Пакет од 2 готови лидери за употреба. Секој вклучува жица, кука и тежина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус
  • Новак

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус

DEN 0.67

Опис : Пол : Деца,Бебе,Момчиња,Детски Стил : Детско Момче Спортски Панталони, Активни Панталони За Пот За �

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами
  • Новак

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами

DEN 1.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви,Пижами Кратки Панталони, Дневна К�