Примарно злато Карат бело злато 5x овален танзанит и дијамантски прстен

Примарно злато Карат бело злато 5x овален танзанит и дијамантски прстен

DEN 3.00

Достапност

Со само вистинската количина на искра и сјај, овој 14 карат бело злато прстен е сигурен дека ќе го надополни кој било стил. Одликувајќи се со впечатлива 0,27 CTTW овална сина танзанит и I2 јасна дијамант, овој прстен ќе направи прекрасен додаток на вашата колекција за накит. Овој прстен е достапен во големината на прстот 5. Метална тежина : 1.09 Грамсвери Тип : Фридинг Стил : Gemmstone and Diamond Ringgender : Women's Metal : Goldgold Karat : 14 Karatmetal Color : Whiteband Shard : 1mmring Големина : 5 Mmring Големина : 5 Gem Stone Детали : Тип : Тип : Тип : Тип : Танзанитбертстон месец : Декември : Bluecut : Face Ted Shape : Ovalsize : 5mm x 3mmweight : 0.27 Cttwquantity : 1jewelry Поставување : Prong Diamond Детали : Јасност : I2 Color : I-Jbirthstone месец : Aprion Cut : Faceted Shape : Roundsize : 1.4mmweight : 0.012 CTTWQUANTS : Зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Са земја на потекло : Соединетите држави 14 Карат бело злато, скапоцен камен, дијамант.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

За Зајакнување На Мобилниот Celero 5G Тенок Цврст TPU + Хибриден Двослоен Оклоп Отпорен На Удари Капакот На Куќиштето На Телефонот
  • Новак

За Зајакнување На Мобилниот Celero 5G Тенок Цврст TPU + Хибриден Двослоен Оклоп Отпорен На Удари Капакот На Куќиштето На Телефонот

DEN 319.20

Хибриден Хибриден 2Парче [Отпорен На Удари] Заштитен Оклопен Капак Четкан Метален Текстура Отпорен На У�

Капак За Куќиште За Огледало, Прекрасен Капак На Ретровизорот Исклучителен Широко Користен Капак На Капакот На Капакот За Додатоци
  • Новак

Капак За Куќиште За Огледало, Прекрасен Капак На Ретровизорот Исклучителен Широко Користен Капак На Капакот На Капакот За Додатоци

DEN 639.20

Карактеристики : Одговара C Класа W205 E Класа W213 GLC Класа X253 S Класа W222 Изглед на јаглеродни влакна, додавај�