Основна тексас јакна за жени од Dollhouse Joniors

Основна тексас јакна за жени од Dollhouse Joniors

DEN 0.33

Достапност

Кулхаус цела сезона тексас јакна. Оваа тексас јакна има деколте на колачи, затворање на копчето надолу, две џебови за размавта на градите и странични џебови. Оваа женска помлада тексас јакна од гроздобер стил одговара на секој изглед за секоја пригода. Одлична разноврсна класична женска тексас јакна за да додадете во вашиот плакар. Одлично слојно парче што може да се спари со вашите омилени фармерки, маица, џемпери, фустани и многу повеќе! Тексас. Јакна. Лесен.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Есенски зимски палто за жени- копче-надолу од јака однадвор од долга ракав лабава случајна удобна јакна цврста надворешна облека
  • Новак

Есенски зимски палто за жени- копче-надолу од јака однадвор од долга ракав лабава случајна удобна јакна цврста надворешна облека

DEN 195.68

Есенски зимски палто на Fitoron за женикопчеспуштена јака однадвор од долги ракави лабава случајна удобна