Вејверли инспирации памук 44 карирана ткаенина за шиење во боја на корали од завртката

Вејверли инспирации памук 44 карирана ткаенина за шиење во боја на корали од завртката

DEN 399.52

Достапност

Вејверли инспирации ткаенината слави тренд инспирирана од моделот, дизајн и боја, исклучиво на. Со посебна палета на бои, ткаенината на Waverly Inspirations им овозможува на потрошувачите да се мешаат и да се совпаѓаат за да ја одразуваат нивната личност за занаетчиски дизајниран занаетчиски преглед на прифатлива цена. Од ленти и точки, до геометрија и флорали, секоја координирана ткаенина група во боја ќе ја инспирира вашата креативност. Одлично за дома, © cor, Quilting и занаети од секаков вид. Карирана ткаенина за шиење во боја на корали. 100% памук. 44 ”широк. Тежина : 140 GSM. . Машинско миење ладно со слични бои; Не бели; сува суво ниско; отстранете веднаш. Набавка во целосни зголемувања на завртки.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат