Finch Elmhurst Tutured Chootless Accent Accent со дрвени нозе, крем

Finch Elmhurst Tutured Chootless Accent Accent со дрвени нозе, крем

DEN 2.33

Достапност

Ова столчето со акцент го тврди својот обичен гламур со заоблен грб што ве гушка додека се опуштате на своето перничето. Удобноста и елеганцијата го прават ова стилско столче задолжително, додека дрвените свртени нозе со удобни предни тркала го прават лесно подвижен во дневната соба, спалната соба или суетата. Ова луксузно столче со акцент на акцент е задолжително за секоја просторија. Finch Elmhurst го зафати столчето за акцент со дрвени нозе, крем недооценет гламур со заоблен грб. Се претвори дрвени нозе со тркала за дополнителна разноврсност. Дизајнот без вален бек е удобен и привлечен. Шармантен и разноврсен акцент за вашата дневна соба, спална соба или суета. Инспирирани од француската село. Потребно е лесно собрание. Поддржува до 250 фунти . 23-инчен ширина x 26,3-инчен должина x 30,7-инчен висина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Организатор на Фиоки за биро,Сортирање Корпа За Складирање,Прегради За Кујна Оставата, Чајната Кујна, Шкаф, Ормар, Прибор,Прибор
  • Новак

Организатор на Фиоки за биро,Сортирање Корпа За Складирање,Прегради За Кујна Оставата, Чајната Кујна, Шкаф, Ормар, Прибор,Прибор

DEN 3.33

Материјал : ПП Тип : Кутија За Складирање Боја : како што покажува сликата Големина : С, М, Л Голема големин

За Зајакнување На Мобилниот Celero 5G Тенок Цврст TPU + Хибриден Двослоен Оклоп Отпорен На Удари Капакот На Куќиштето На Телефонот
  • Новак

За Зајакнување На Мобилниот Celero 5G Тенок Цврст TPU + Хибриден Двослоен Оклоп Отпорен На Удари Капакот На Куќиштето На Телефонот

DEN 319.20

Хибриден Хибриден 2Парче [Отпорен На Удари] Заштитен Оклопен Капак Четкан Метален Текстура Отпорен На У�