Атлетски работи млади момчиња фудбалски фудбали, црни деца

Атлетски работи млади момчиња фудбалски фудбали, црни деца

DEN 543.84

Достапност

Изведете го најдоброто на фудбалскиот терен со атлетски дела младински фудбалски споеви. Може да бидете сигурни дека ќе ги стекнете тие дополнителни дворови за прв надолу или да го бркате четвртфиналето во овие лесни средни високи места. Издржливата гумена надворешна плоча нуди добар зафат додека играте во нечистотија или трева. Дизајн на чипка во големини на момчиња 1,2,3,4,5,6 обезбедува поддршка и стабилност додека трчате, бркате и фаќате. Вежбениот горниот дел е издржлив и лесен за чистење, така што секогаш ќе изгледате најдобро на фудбалскиот терен. • Зајакната обликувана TPU единствена нуди добар зафат • Лесен • Дизајн на чипка обезбедува поддршка и стабилност во големини 1,2,3,4,5,6 • Клити со големина на млади за деца.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат