Petit Lem Baby & Toddler Girl Cotton Snug Fit Pajamas, Set

Petit Lem Baby & Toddler Girl Cotton Snug Fit Pajamas, Set

DEN 3.33

Достапност

Прекрасна мешавина од корални розови и сини, овој сет на пижами е украсен со печатење на еднорог на градите. Панталоните се опремени со еластична лента за половината и контрастни ребрести хем. Направено со 100% висококвалитетен памук. Девојки 2 парчиња пижама поставени со отпечаток. Сите печатени ракави на Раглан. Сите печатени панталони. Девојки девојки пижами. Големини : 9м, 12м, 18м, 24м, 2Т, 3Т, 4Т, 5Т.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат