Колекција Стерлинг сребрена кубна цирконија модерна пејска плоштад годишнина прстен- бело

Колекција Стерлинг сребрена кубна цирконија модерна пејска плоштад годишнина прстен- бело

DEN 1.33

Достапност

Овој прстен е совршен за сите прилики. Овој тенок, модерен годишен прстен во форма на квадрат е исполнет со бела кубна цирконија, поставена од отворено во сребро. Овој прстен е дизајниран од SL колекција со порака. Со создавање накит што е прекрасен внатре и надвор, пораката на SL Collection се открива преку скриен таен скапоцен камен -камења поставен во шипката на овој прстен за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. Овој прстен е завршен со затворена под-галерија за удобност одговара со дво-тон позлата, истакнувајќи го логото SL на SL Collection SL. „Заедно можеме да го инспирираме светот да го цениме дијамантот во себе“. - С.Л. SL колекција Стерлинг сребрена кубна цирконија модерна певечка плоштад годишнина прстен- бело.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат