Пајл Мажи Со Долги Ракави Обична Фит Блуза Секојдневна Спортска Маица Вафли Работа Маици Пуловер Бела 2xl

Пајл Мажи Со Долги Ракави Обична Фит Блуза Секојдневна Спортска Маица Вафли Работа Маици Пуловер Бела 2xl

DEN 3.00

Достапност

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Блузи Со Долги Ракави, Маица Со Маица Со Врат Хенли, Маица Со Долги Ракави, Секојдневна Блуза, Основна Маичка За Пролет Fall, Тип На Шема На Пуловер : Еднобојна, Копчиња, Хенли, Вафле боја : бела, тексас сина, светло сива, црвена, каки, зелена трева, темносина, темно сива (По Избор)Големина : С, М, л, xl, 2xlmaterial : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : Хенли Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Карактеристики : 1.Материјал : 65% Памук, 35% Полиестер. Мека и удобна за вашата кожа, костум за секојдневно носење или работа.2.Дизајн : Меки и удобни Маици Со долги ракави Хенли, дизајн со тркалезен врат и копчиња, меки на допир за удобно носење, се чувствуваат одлично во текот на целиот ден.3.Погодна Пригода : секојдневна, канцеларија, работа, датум, спорт, патување, улица итн. Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди. Содржина на пакетот : 1 Х Машки Блузи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Долги Ракави Блузи, Хенли Вратот Маица Кошула, Секојдневен Маица Блуза, Пролет Fall Маица. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обични Врвови Со Долги Ракави, Копче За Вратот На Хенли Надолу Пролет Fall Пуловер Маици Со Еднобојна Боја, Удобна и Мека Маица ,Тенок Фит Основна Маичка, Трендовски и Убав. Повод-Удобно И Витко Секојдневно Носење, Совршено За Секојдневни Прилики Работа, Спорт, Одмор, Фитнес, Трчање, Возење Велосипед, Плажа И Секојдневно Носење Итн. Натпревар-Спарете Се со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони или Тексас Фармерки за Класичен Изглед Кој Никогаш не Излегува од мода.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

клиос Женски Исечени Џемпери Кабел Со Долги Ракави Плетен Врв Обичен Џемпер Од Екипажот Туника Тенок Пуловер Скокач Зимски Џемпери
  • Новак

клиос Женски Исечени Џемпери Кабел Со Долги Ракави Плетен Врв Обичен Џемпер Од Екипажот Туника Тенок Пуловер Скокач Зимски Џемпери

DEN 2.67

● Нега на облека : машинско перење Со торба за перење во нежен циклус препорачано, рачно перење, не белењ

Дуксер без качулка За Женски Женски Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Туника Топ Пуловер Блуза Полиестерски дуксер жени
  • Новак

Дуксер без качулка За Женски Женски Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Туника Топ Пуловер Блуза Полиестерски дуксер жени

DEN 388.64

Бидејќи вистинската големина Е АЗИСКА ГОЛЕМИНА, таа е премала, препорачливо е да ја следите нашата табе�

Гријанлок Машка Маица Ревер Маица За Вратот Врвови Со Кратки Ракави Мажи Хавајска Блуза Секојдневен Цветен Принт Летни Кошули
  • Новак

Гријанлок Машка Маица Ревер Маица За Вратот Врвови Со Кратки Ракави Мажи Хавајска Блуза Секојдневен Цветен Принт Летни Кошули

DEN 1.00

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Блузи Со Кратки Ракави, Блуза Со Кратки Ракави, Мажи Со Ко�

Пенкиј Мажи Модни Секојдневни Копчиња Печатење На Хаваи Превртување Кошула Со Кратки Ракави Блуза блуза За Жени Со Кратки Ракави
  • Новак

Пенкиј Мажи Модни Секојдневни Копчиња Печатење На Хаваи Превртување Кошула Со Кратки Ракави Блуза блуза За Жени Со Кратки Ракави

DEN 143.84

Пар со : целиот овој резервоар е елементи кои ќе ве придружуваат низ летото и ќе уживате во летото Големи