Прилагодено Божиќно Фрлање Лило И Бод Ќебе ЗА Софа Кауч 3Д Печатено Ќебе За Патување Со Фрлање Уникатно Ќебе За Бод За Возрасни ТИНЕЈЏЕРИ XL-150*

Прилагодено Божиќно Фрлање Лило И Бод Ќебе ЗА Софа Кауч 3Д Печатено Ќебе За Патување Со Фрлање Уникатно Ќебе За Бод За Возрасни

DEN 159.84

Достапност

Детали за производот : ова фланелен ќебе е супер меко, убаво, дише, топло и удобно, но не премногу жешко.Висококвалитетен микрофибер : Меко ќебе изработено од 250 ГСМ 100% микрофибер ткаенина, без топка и без избледување на бојата, топло и удобно во текот на целата година, добра изолација, издржлив квалитет, одлична мекост!Погоден за четири сезони : топло во зима и светло во лето, употреба во текот на целата година. Совршен придружник за каучи, кревети, кампување патувања и климатизирани соби.Дише, меко, удобно и пријатно за кожата ќебе што може да се користи преку целата година, топло во зима и ладно во лето.Може да се користи како ќебе за дремка, ќебе за софа, ќебе за патување, ќебе за автомобил.Исклучителен дизајн, зајакнување на работ за да се спречи паѓање, издржлив, подобрување на квалитетот и издржливоста на ќебето за ладење.Опис на материјалот : Близу до телото е топло, меко и погодно за кожата, што ви дава вистинска удобност, целосно се спротивставува на контракција и брчки.Инструкции за перење : може да се мијат рачно или машина, не натопувајте долго време, не избелувајте, температурата на течноста за перење не треба ДА надминува 45 °C.Посебна забелешка : овие податоци за мерење се мерат под поплочување. Поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 1-3см е нормален феномен.Код : Lilo & Stichsize : XXS-80*120cm XS-100*150cm S-130*150cm XL-50*200cmpleash обрнете внимание да ја изберете вистинската големина, ви благодариме Погоден за четири сезони : топло во зима и кул во лето, може да се користи во текот на целата година. Совршен придружник за софи, кревети, кампување патувања и климатизирани соби. Ќебе што може да се користи во текот на целата година за да се загрее во зима и да се излади во лето. ●ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ : ова ќебе за мажи е одлична идеја за подарок за да го прославите роденденот На Тато, Денот на Вљубените, Годишнината, Божиќ, Денот на Благодарноста или само едноставен подарок "те сакам". Херои и јас сме благодарни за вас" во секое време од годината. Исто така, прави одлична идеја за подарок За Тато на родендени како пресвртница 30, 40, 50, 60, 70, 80 или нешто помеѓу кој било роденден помеѓу. Големина : ХХС-80*120см/ХС-100*150см/С-130*150см/ХЛ-150*200см.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цртан филм Дедо Мраз И Елен Руно Фрли Ќебе Ултра Мека Пријатна Декоративна Фланелен Ќебе За Дома Кревет Каучот Стол Патување
  • Новак

Цртан филм Дедо Мраз И Елен Руно Фрли Ќебе Ултра Мека Пријатна Декоративна Фланелен Ќебе За Дома Кревет Каучот Стол Патување

DEN 2.67

Фланелен Руно Увезен Материјал : меките ќебиња се изработени од микро руно против пилинг за одлична мек�

Среќен Ден На Татковците Фрли Ќебе Меки Фланелни Руно Ќебиња Лесен Термички Нејасен Кревет Ќебе За Кауч Кревет Софа Патување
  • Новак

Среќен Ден На Татковците Фрли Ќебе Меки Фланелни Руно Ќебиња Лесен Термички Нејасен Кревет Ќебе За Кауч Кревет Софа Патување

DEN 194.24

Среќен Татковци Ден Ќебе Што има во пакетот : 1 х Ќебе Посебна Карактеристика : Лесен Стил : Модерен Форма

Велигден Зајак Зајаче Фрла Ќебе Со Футрола За Перници За Цела Сезона Пријатно И Меко Кадифен Климатик Ќебе Велигденско Зајаче
  • Новак

Велигден Зајак Зајаче Фрла Ќебе Со Футрола За Перници За Цела Сезона Пријатно И Меко Кадифен Климатик Ќебе Велигденско Зајаче

DEN 1.67

Материјал : Фланелен Големина : 80 х 120см 100 х 150см 130 х 150см 150 х 200см Подарок : Навлака за Перница (без јадро н�