Жените Работат Лесни Слајдови Без Грб Плажа Издржливи Влечки Со Тркалезни Прсти Обични Чевли Што Не Се Лизгаат

Жените Работат Лесни Слајдови Без Грб Плажа Издржливи Влечки Со Тркалезни Прсти Обични Чевли Што Не Се Лизгаат

DEN 0.67

Достапност

Опис : Влечки Без Грб Одговара На Полот : Унисекс, Возрасни, Мажи, Женски Влечки Стил : Внатрешни Влечки, Домашни Влечки, Чевли За Пешачење, Секојдневни Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : Темно Сива, Беж, Розова, Црвена, Црна (Опционално)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 9.5, Сад 10, Сад 10.5, Сад 11 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме) Горен Материјал : Мрежест Материјал За Ѓон За Облека : Тип На Модохел : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Сезона Без Грб : Пролет, Лето, Fall, Зимска Патика ЗА пешачење ОДГОВАРА НА ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВНА, ДНЕВНА, ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА, ОДМОР, ПЛАЖА, ПАТУВАЊЕ, ОДМОР, РАБОТА, ЗАБАВА, секојдневно, Датуми, Филмовикарактеристики : 1. Супер Дише Мрежа Крпа Вамп : Мека, Удобно. Дишењето и издржливиот мрежен горен дел овозможуваат стапалото да дише.2. Поставата е изработена од удобен материјал, што прави стапалата да се чувствуваат дише и суви, и е мека, пријателска за кожата.3. Ѓонот е изработен од модо ѓон што не се лизга и отпорен на абење, со јасен дизајн на текстура, кој ја стабилизира земјата и не се лизга и е отпорен на абење! Меко, еластично и амортизирање и го намалува притисокот на стапалото.4. Совршен избор за спарување со секојдневен спорт или секојдневен склоп. Погоден за дома, секојдневен, пешачење, затворен простор, спорт, на отворено, патување, возење и друга пригода.Содржина на пакетот : 1 Пар Влечки (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). уникатниот дизајн На Мрежеста Ткаенина ги одржува вашите стапала суви и освежени, со боја и стил за секоја личност, Погодни за различна облека,фармерки и шорцеви, Овие сабо се сигурен начин да ја надополните секоја облека. ●Одличен Избор За Подарок●лесен дизајн со пообичен стил. Опуштениот фит и издржлив ѓон ги прават чевли што им се потребни на жените во нивната гардероба, градинарски чевли или домашни влечки е одличен подарок за себе ,можете да ги носите овие чевли само одете прошетка со вашето куче попладне, исто така, може да ги однесете овие чевли во градината или дворот или медицинската сестра, овие влечки се исто така најдобриот подарок за вашиот татко и мајка. ●Анти-лизгачки Ѓон●Овие сабо за лизгање користат дебели стапала со синтеза со висока густина, со текстура отпорна на лизгање на дното, ви даваат безбедна, сигурна основа на која било внатрешна надворешност. ●Амортизирачка Влошка● дебелото амортизирање на мемориската пена обезбедува поддршка додека ја контурирате ногата обезбедувајќи ви крајна удобност. €Пренослив qultra-лесен дизајн кој е погоден за вас да го земете на вашата торба, а лесниот материјал може да ја намали тежината на чевлите и да го намали товарот на стапалата.Издржливиот мд надворешен ѓон нуди доволно флексибилност и безбедност. Одлично лизгање за секојдневно носење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Складирање Запечатена Тегла За Домаќинство Свежо Чување Бо Кујнски Фрижидер Разно Складирање Храна Бо Пластична Запечатена Тегла
  • Новак

Складирање Запечатена Тегла За Домаќинство Свежо Чување Бо Кујнски Фрижидер Разно Складирање Храна Бо Пластична Запечатена Тегла

DEN 0.67

Запечатена Тегла За Домаќинство Свежа Кутија За Чување Кујна Фрижидер Разно Кутија За Складирање Храна

Божиќен Дуксер За Жени Класичен Новогодишен Божиќен Принт Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Лабави Врвови На Дуксери На Дозвола
  • Новак

Божиќен Дуксер За Жени Класичен Новогодишен Божиќен Принт Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Лабави Врвови На Дуксери На Дозвола

DEN 639.84

64" ДОЛЖИНА : 78см / 30.61" рамо : 63см / 24.Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на пер

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум
  • Новак

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум

DEN 223.52

61" Врвови Рамо : 47см / 18.92" Колк : 116см / 45 : 3 XГолеми САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Врвови Биста : 136cm / 53.24" Вр

Единствен Цврст Надворешен Панел За Внатрешен Двор Мултифункционален Белведер Необложена Завеса Термичка Светлина Блокирање
  • Новак

Единствен Цврст Надворешен Панел За Внатрешен Двор Мултифункционален Белведер Необложена Завеса Термичка Светлина Блокирање

DEN 271.84

Вештачка Свила1pc 37 "Широк X 63" Долг или 84 " Долг Овие панели создаваат приватност, сенка и практично отсеку

Асвивидни Женски Костими За Капење Со Еден Костим За Капење Со Патент Предни Костими За Капење Со Кратки Ракави Сурфање Атлетски
  • Новак

Асвивидни Женски Костими За Капење Со Еден Костим За Капење Со Патент Предни Костими За Капење Со Кратки Ракави Сурфање Атлетски

DEN 367.84

Бенд : Asvivid Какоживописен Женски Едноделен Костим За Капење Кликнете за да ја внесете Страницата За Живо

Фзм Божиќ Дете Дете Бебе Девојчиња Момчиња Со Долг Ракав Симпатична Цртан Филм Крпеница Блуза Панталони Пј Панталони Облека
  • Новак

Фзм Божиќ Дете Дете Бебе Девојчиња Момчиња Со Долг Ракав Симпатична Цртан Филм Крпеница Блуза Панталони Пј Панталони Облека

DEN 224.00

Големина : 80 Препорачана Возраст : 1218 Месеци Биста : 58см / 22,83" Врвови Должина : 39см / 15,35" Должина На Пантало�

Блузи за вежбање со долги ракави за женски Женски Панталони Со Долги Ракави Секојдневен Елегантен Деловен Костум Комплети салон
  • Новак

Блузи за вежбање со долги ракави за женски Женски Панталони Со Долги Ракави Секојдневен Елегантен Деловен Костум Комплети салон

DEN 591.68

It изработена е од материјали ,ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење

Хуанледаш Плажа Шапка Рамен Врв Голем Раб Целосна Мрежа Обична Прилагодлива Тока Секојдневна Крема За Сончање За Дишење Воена
  • Новак

Хуанледаш Плажа Шапка Рамен Врв Голем Раб Целосна Мрежа Обична Прилагодлива Тока Секојдневна Крема За Сончање За Дишење Воена

DEN 143.84

Опис : Одликувајќи се со дизајн на мрежа, оваа капа дише и е удобна за носење, што ја прави одличен избор з

Танкини Костими За Капење Два Костуми За Капење Женски Танкини Костими За Капење Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Плус Големина
  • Новак

Танкини Костими За Капење Два Костуми За Капење Женски Танкини Костими За Капење Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Плус Големина

DEN 319.84

Големина : С Биста : 70см / 27.56" Половината : 70см / 27.56" Хиплајн : 76см / 29.92" Големина : М Биста : 74см / 29.13" Половина

Семејство Љубов Еден Со Друг Убава Љубов Ѕид Декорација Декорација Љубов Еден Со Друг Симпатична Текстуална Буква Трае Со Години
  • Новак

Семејство Љубов Еден Со Друг Убава Љубов Ѕид Декорација Декорација Љубов Еден Со Друг Симпатична Текстуална Буква Трае Со Години

DEN 238.88

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В