Бренд 12В 3. Ах Замена На Батеријата За Sonnenchein A212 3.0

Бренд 12В 3. Ах Замена На Батеријата За Sonnenchein A212 3.0

DEN 2.33

Достапност

SPS Бренд 12 V 3.4 Ah замена на батеријата За Sonnenchein A212/3.0 S (24 ПАКЕТ)ВЕ Молиме ПОВТОРНО КОРИСТЕТЕ ги постојните КАБЛИ, конектори и други хардверски за Sonnenchein A212/3.0 S. ние испраќаме само замена батерии.Проверете дали батериите што се нарачуваат одговараат на батериите во вашата единица пред да ја поставите вашата нарачка. Ние не сме одговорни за неточни нарачки.Како Да Се Потврди?Проверете дали напонот и Засилувачот се совпаѓаат. Ние исто така објавуваме димензии на батеријата (Должина X Ширина X Висина) - ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте не преку е-пошта или јавете ни се. SPS Бренд 12 V 3.4 Ah замена на батеријата За Sonnenchein A212/3.0 S ( 24 ПАКЕТ) Спецификациисволт = 12 V, Засилувач = 3.4 Должина X Ширина X Висина ( инчи ) = 5.24 X 2.63 X 2.44 Пратката содржи ДВАЕСЕТ И ЧЕТИРИ Од 12 V 3.4 Ah Батерии-SPS Бренд 12 V 3.4 Ah замена на батеријата за SONNENCHEIN A212/3.0 s ( 24 Пакет). Десно ценатабатерија СПС Бренд 12 V 3.4 Ах замена на батеријата За Sonnenchein A212/3.0 S (24 ПАКЕТ) обезбедени Од Dightpricebatery се со висок квалитет, дизајнирани да ги задоволат или надминат оригиналните спецификации НА OEM.Тие беа произведени од компании сертифицирани ОД ИСО Потрошените батерии Од Батеријата ЗА Замена НА SLA треба да располагаат правилно според локалните и федералните прописи. SPS Бренд 12 V 3.4 Ah замена на батеријата За Sonnenchein A212/3.0 S (24 ПАКЕТ) обезбедени Од Dightpricebattery се со висок квалитет, дизајнирани да ги задоволат или надминат оригиналните спецификации НА OEM.Тие беа произведени од компании сертифицирани ОД ИСО Потрошените батерии Од Батеријата ЗА Замена НА SLA треба да располагаат правилно според локалните и федералните прописи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

- Компатибилен Известувач Батерија - ЗАМЕНА УБ Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија-Вклучува F До F Терминални Адаптери
  • Новак

- Компатибилен Известувач Батерија - ЗАМЕНА УБ Универзална Запечатена Оловна Киселина Батерија-Вклучува F До F Терминални Адаптери

DEN 175.20

4x ПакетКомпатибилен Известувач 712 Батерија Замена UB1290 Универзална Запечатена Оловна Киселина Батериј�

Кутија за складирање на организатор на батерии со чиста обвивка и затворена брава, вклучува отстранлив тестер за батерии, држи
  • Новак

Кутија за складирање на организатор на батерии со чиста обвивка и затворена брава, вклучува отстранлив тестер за батерии, држи

DEN 1.00

Направено од издржлив пластичен материјал! Помага да ги одржувате батериите организирани и уредно скла