Торбичка За Торбичка За Појас На половината, Пренослива Удобна 600д Оксфордска Ткаенина Нелизгачка Торба За Алат За Половината Отпорност На Абење Со Ремен За

Торбичка За Торбичка За Појас На половината, Пренослива Удобна 600д Оксфордска Ткаенина Нелизгачка Торба За Алат За Половината

DEN 2.00

Достапност

Торбичка За Торбичка За Појас На половината, Пренослива Удобна Торба ЗА Алат За Алат Од Оксфорд Од 600д Крпа Од Нелизгачка Кеса За Алат За Половината Отпорност на Абење Со Ремен за спецификација : Тип На Предмет : Торбичка За Складирање Алатки : 600д Оксфорд Облека : Прибл. 25х16, 5см/9, 8х6, 5инширина на половината : Прибл. 5см/2.0 инчи, Максимална Должина : Прибл. 138см/54.3 намена : Чувајте Електрична Вежба И Додатоци И Други Предмети Список На Пакети : 1 х Торба За Алат1 х Појас Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Отпорност на абење : Торбата За Алат е изработена ОД 600д оксфордска ткаенина, не се лизга и може да се користи долго време. Дизајн Со повеќе Џебови : Удобен за носење разни алатки, лесен за ракување и подобрување на ефикасноста на работата. Лесна и Пренослива : Достапна во црни и маскирни бои, чантата е со мала тежина и лесна за носење и употреба. Половината : ширината на Половината е 5 см/2,0 инчи, максималната должина е 138 см/54,3 инчи, а должината може да се прилагоди. Поголем Капацитет : големина На Производот : 25х16, 5см/9, 8х6, 5во, можете да ги ставите вашите различни алатки, ножици, шрафцигери, рачни вежби итн.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Торби За Алати за Градинарски Клекнувачи Преклопливи Преносни Торбички За Складирање На Градинарство Во Оксфорд Со Џебови За
  • Новак

Торби За Алати за Градинарски Клекнувачи Преклопливи Преносни Торбички За Складирање На Градинарство Во Оксфорд Со Џебови За

DEN 92.32

Куршум поени : Градинарски додатоци : со оваа торба, можете да ја одржувате вашата градинарска алатка во

Мултифункционални Торби За Алатки За Градинарски Колички За Складирање Носат Водоотпорни Кеси Од Оксфорд Клешти Метални Алатки
  • Новак

Мултифункционални Торби За Алатки За Градинарски Колички За Складирање Носат Водоотпорни Кеси Од Оксфорд Клешти Метални Алатки

DEN 3.33

​Карактеристики : инбсп;*инбсп; сосема нов и висок квалитет* Изработен од висококвалитетен материјал; и�

Силен Оксфорд Крпа Комплет За Електричар Широк Појас За Алат Носете Џебови Задебелување Дизајн Торба За Алат Водоотпорна СИНА
  • Новак

Силен Оксфорд Крпа Комплет За Електричар Широк Појас За Алат Носете Џебови Задебелување Дизајн Торба За Алат Водоотпорна СИНА

DEN 1.67

Цврста еластичност и Добра водоотпорност Мала тежина, меко чувство, добра издржливост Одлична отпорнос