Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена 18 Месеци

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена

DEN 0.67

Достапност

Ромпер За Девојче На Бебе Момче, Тркалезен Врат Со Долги Ракави Дедо Мраз Шаховска Табла Печатени Предвремени Затворање Ромпер За Божиќ. Големина(см)tttttt. 70t Bust : t52t Length : t37tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80t Bust : t54tlenghth : t40tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Bust : t56tlenghth : t43tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100t Bust : t58tlenghth : t45tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Големина (инч)ttttt t. 70t Bust : t20, 47 t Length : t14, 57 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80t Bust : t21, 26 t Length : t15, 75 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Bust : t22. 05 tlengh : t16. 93 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100t Bust : t22, 83 tlengh : t17, 72 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Тип : бебе ромпер. Пол : Унисекс. Материјал : мешавина од памук. Шема : Дедо Мраз, шаховска табла. Ракав : Долг ракав. Возрасен Опсег : 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци. Боја : Црвена. Содржина На Пакетот : . 1*Ромпер. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : бебешкиот ромпер е изработен од висококвалитетна ткаенина од памучна мешавина, меко и удобно чувство на рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе, дише, смешно и слатко. Стил : бебе ромпер карактеристики долг ракав и круг вратот дизајн, Дедо Мраз и шаховска табла шема печатени едно парче предвремени затворање краток костим за играње, создавајќи божиќ атмосфера. Повод : Погоден за повеќето прилики како што се носење дневна, на отворено, роденденска забава, туш за бебиња, играње надвор, фотографија за бебиња или какви било прилики. Големина : овој комбинезон одговара за бебиња од 0 до 24 месеци, што е 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, ве молиме изберете големина според дневното носење на вашите деца. Пакетот Вклучува : Бебе облека вклучуваат 1 компјутер ромпер. Убав подарок за вашето бебе девојки/момчиња, вашата внука/внук или бебето на вашиот пријател. Сите прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна
  • Новак

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна

DEN 239.84

Материјал : 95% Вискоза Сезона : Лето,Пружина : Женски Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Секојдневна должина

Фетерална Машка Еднобојна Буква Отпечатена Лабава Капка Ракави На Рамената Дуксери Машки Секојдневни Спортски Дуксери облечени
  • Новак

Фетерална Машка Еднобојна Буква Отпечатена Лабава Капка Ракави На Рамената Дуксери Машки Секојдневни Спортски Дуксери облечени

DEN 1103.84

Машка Еднобојна Буква Отпечатена Лабава Капка Ракави На Рамената Дуксери Машки Обични Спортски Дуксер�

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус
  • Новак

Панталони За Момчиња Синдисус Панталони Со Права Нога Еластични Панталони За Потење На Половината Цртан Филм Атлетски Диносаурус

DEN 0.67

Опис : Пол : Деца,Бебе,Момчиња,Детски Стил : Детско Момче Спортски Панталони, Активни Панталони За Пот За �

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За
  • Новак

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За

DEN 3.33

Женска Мода Обична Еднобојна Шуплива Бикини Без Грб Поставува Карактеристики : 1 Дводелен костим за кап�

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица
  • Новак

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица

DEN 3.33

Шудагенг Маици За Денот На Независноста На Мажите, Графички Маици Со Кратки Ракави Со Знаме На Сад, Амер�