[Пред] Комплет За Напредни Ротори За Замена На Сопирачките

[Пред] Комплет За Напредни Ротори За Замена На Сопирачките

DEN 2052.80

Достапност

[Пред] Кочница X Напредно X Замена Диск Ротори Комплет 2 Парче Во Собата За Тојота Приус Приклучок-Во 1.8 2012-2015 Испорака : Слободен Превозот Гаранција : 1 Година Фитинг : Тојота Приус Приклучок-Во 1.8 2012-2015 2 Парче Сопирачка Ротори Комплет Замена : Секоја сопирачка ротор комплет доаѓа со 2 тешки ротори сопирачките кои се изградени за да ја надмине Оем Спецификација со користење на квалитетни материјали за перформанси И Долгорочна Употреба. Тешка Конструкција : нашиот комплет за ротори на сопирачките е направен со употреба на леано железо Од г3000 одделение за тешки работи за да понуди вистинска рамнотежа на перформансите, квалитетот и достапноста. Отпорен е на ' рѓа и корозија, изграден за спецификации НА ОЕМ и може да се инсталира без никакви модификации. Измазнети и Избалансирани : Нашите ротори се измазнуваат со двоен диск и мелницата е избалансирана за да се спречи пукање и таложење. Комплетот За Ротори На Сопирачките Х се дизајнирани да го подигнат вашето возачко искуство и да ве поддржат на секој чекор. Добијте Го Вистинското Вклопување : роторите на сопирачките на автомобилот се прецизно исечени за да обезбедат сигурно и соодветно вклопување, индивидуално прегледано и направено следејќи ги строгите упатства за контрола на квалитетот за да помогнат во одржувањето на безбедноста и да се испорача постојана моќ на запирање без никакво избледување. Квалитет Што Е Важен : нашите комплети за замена на автомобилски делови се дизајнирани Во Канада за најтешките средини со точни или повеќе броеви на ване за да ги исполнат Спецификациите НА ОЕМ. Тие се поддржани од нашата гаранција за задоволство за какви било производствени дефекти за да знаете дека го имаме грбот како што оди направете ги сите свиоци.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат