Блузи За Жени, Женска Секојдневна Мода Карирана Боја Што Одговара На Џебното Копче Лабава Кошула

Блузи За Жени, Женска Секојдневна Мода Карирана Боја Што Одговара На Џебното Копче Лабава Кошула

DEN 3.33

Достапност

Женската колекција AXXD вклучува јакни, маици, кошули, блузи и џемпери, вклучувајќи опции со плус големина. Изработен од удобни ткаенини, стилот на оваа јакна го прави совршен за поладните месеци и лесно може да се слои преку вашите омилени врвови и маици за лежерен, секојдневен изглед. Работи одлично за многу прилики, како што се семејни активности, шетање со кучето, прошетка, посета на паркот и многу повеќе. Достапно е и во различни модели, со класични стилови кои одговараат на вашиот сопствен плакар. зимски палта за жени, Зимски Палта За Жени, Дождовни Палта За Жени ,renchови За Жени,Кошули За Жени,Палта За Жени,Женски Зимски Палта,Жени Од Улична Облека,Кардиган За Жени АКСХД Блузи за Жени, Женски Обични Модни Карирани Бои Што Одговараат На Џебното Копче Лабава Кошула. Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Ракав : 59см/23.82 "Должина : 72см/28.35" Рамо : 38.8 см/15.28 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 60см/24.21" Должина : 73см/28.74 "Рамо : 40см/15.75" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34 "Ракав : 61cm/24.61" Должина : 74cm/29.13 "Рамо : 41.2 cm/16.22" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 62см/25.00" Должина : 75см/29.53 "Рамо : 42.4 см/16.69" Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 63см/24.80" Должина : 76см/29.92 "Рамо : 43.6 см/17.17". Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Овој лесен, Капут совршен за тие денови! 4. Јакна, така што ќе се чувствувате топло во ранатаumn, црна смиреност, сина и убава, е најстариот партнер за partner информации За Производот : Сезона : Есенски Пол : Женски Повод : Секојдневен, Тип На Шема : Стил На Цврста боја : Секојдневен, должина На Ракавот : Должина На Ракавите : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1*Женски Капут.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Розово Крзнено Палто Црвено Крзнено Палто Долги Женски Ракави Палто Јакна Надворешна Облека Вештачко Крзно ' Потопло Тело На
  • Новак

Розово Крзнено Палто Црвено Крзнено Палто Долги Женски Ракави Палто Јакна Надворешна Облека Вештачко Крзно ' Потопло Тело На

DEN 2.00

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 6 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 32 Биста : 92см / 36.22" Рамо : 37см / 1

Папцрои Жени Обични Ленти Пресврт Капчиња Џемпер Кардиган Лабава Долги Ракави Долг Мантил Женски Џемпер Џемпер палто плус Големина
  • Новак

Папцрои Жени Обични Ленти Пресврт Капчиња Џемпер Кардиган Лабава Долги Ракави Долг Мантил Женски Џемпер Џемпер палто плус Големина

DEN 215.52

Стил : Секојдневно / Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Лента Должина на ракавот : Долг Ракав.

Ахербиу Плус Големина Памучни Кардигани За Жени Цветни Печатени Долги Ракави Отворен Фронт V Вратот Падне Долна Облека Палто
  • Новак

Ахербиу Плус Големина Памучни Кардигани За Жени Цветни Печатени Долги Ракави Отворен Фронт V Вратот Падне Долна Облека Палто

DEN 1.33

Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 114см / 44.88 "Ракав : 44см / 17.32" Должина : 86см / 33.86 " Мат�