Азбука Кадифен Перница Креати Мек Број Кадифен Играчка За Деца Момчиња Девојки Роденден Божиќ Подарок 3-Годишниот

Азбука Кадифен Перница Креати Мек Број Кадифен Играчка За Деца Момчиња Девојки Роденден Божиќ Подарок 3-Годишниот

DEN 1.00

Достапност

Карактеристики : 1. Изработени од пп памук и краток кадифен. Мек и удобен, нежен допир, одлична еластичност, без деформација под притисок. 2. Цртан филм плишани играчки, лојални соиграчи на децата, го придружуваат растот на децата, нека има среќно детство. 3. Топла зима, погодна за гушкање. Ова е совршен подарок за обожавателите, како и празнична забава и подарок за косплеј за вас и вашите пријатели. 4. Погоден за автомобил, софа, кревет, канцеларија, кафуле, книжарница, хотел, клуб, забава итн. 5. Аниме ликови играчки се совршени кадифен подароци за девојки, момчиња, деца и млади луѓе. Спецификација : Материјал : Краток кадифен + Пп Памучен Производ Боја : Повеќебоен Производ Големина : 20см Тежина На Производот : 70гр, 80гр, 85гр, 105гр, 114гр, 130гр Пакет Вклучен : 1 х Азбука Лоре Перница Кукла Изработена од ПП памук и краток кадифен. Мек и удобен, нежен допир, одлична еластичност, без деформација под притисок. Цртан филм плишани играчки, лојални соиграчи на децата, го придружуваат растот на децата, нека има среќно детство. Топла зима, погодна за гушкање. Ова е совршен подарок за обожавателите, како и празнична забава и подарок за косплеј за вас и вашите пријатели. Погоден за автомобил, софа, кревет, канцеларија, кафуле, книжарница, хотел, клуб, забава итн. Аниме ликови играчки се совршени кадифен подароци за девојки, момчиња, деца и млади луѓе.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат